EPEVER EP-LFP12120 ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΛΙΘΙΟΥ 1,53KWH 12V
Γενικά Χαρακτηριστικά:
  • Στοιχεία λιθίου πρισματικής τεχνολογίας LiFePO4, ολοκαίνουργιας ποιότητας βαθμίδας Α
  • Πάνω από 4000 κύκλοι λειτουργίας @80% ΒΑΟ (25℃, 0.5C)
  • Λειτουργία ισορροπίας των στοιχείων λιθίου
  • Εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία χωρίς συντήρηση
  • Πιστοποίηση IP65, ανώτερη ασφάλεια
  • Πιστοποιητικά: UN3, MSDS
  • Μέγιστος αριθμός 4 battery pack που μπορούν να συνδεθούν σε σειρά
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
Μοντέλο: LFP1.53KWH12.8V-P65L2
Τύπος Μπαταρίας: LiFeP04
Ονομαστική Τάση : 12.8 V
Ονομαστική Χωρητικότητα : 120 Ah
Ενέργεια : 1536 Wh
Λειτουργία Pack: 4S1P
Συνεχές Ρεύμα Αποφόρτισης : 60 A
Τάση Διακοπής Φόρτισης : 14.4 V
Τάση Διακοπής Αποφόρτισης : 10.4 V
Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης : 50 A
Μέγιστο Ρεύμα Αποφόρτισης : 100 A
Κορυφαίο Ρεύμα Αποφόρτισης : 130@10S A
Συνιστώμενο Βάθος Αποφόρτισης (%): 80 %
Διάρκεια Ζωής Κύκλου : ≥4000 κύκλοι (25°C, 0.5C ) στο 80% ΒΑΟ
Θερμοκρασία Φόρτισης & Αποφόρτισης (°C): Φόρτιση: 0°C~+55°C I Αποφόρτιση: -20°C~+60°C
Ιδανική Θερμοκρασία Αποθήκευσης : 5°C ~ +35°C
Συνιστώμενη Υγρασία Αποθήκευσης : 20%~80%
Τερματικό : M8
Διαστάσεις (Π*Υ*Β) : 339mm x 185mm 218mm