STUDER AJ-2400-24 INVERTER ΚΑΘΑΡΟΥ ΗΜΙΤΟΝΟΥ 2400VA 24V
Iσχύς
2400VA
Ισχύς (Στιγμιαία)
5200VA για 5sec.
Τάση Εισόδου
21–32V (40V max.)
AJ-2400-24 INVERTER STUDER 24V-2400VA
Τάση Εξόδου
Sinewave 230Vac (120Vac*) 0/-10%
Μικροεπεξεργαστής
Βάρος
18 κιλά
  • Συνεχόμενη ισχύς (25°C) : 2000VA
  • Στιγμιαία ισχύς 5” (25°C): 5200VA
  • Τάση εισόδου dc : 21–32V
  • Ίδια κατανάλωση ισχύος  χωρίς φορτίο : 16W
  • Κατανάλωση σε λειτουργία αναμονής (stand-by ) : 1,2W
  • Τάση εξόδου – διακύμανση : 230V AC 0/-10% ημιτονικής μορφής (THD < 3%)
  • Απόδοση : >94%
  • Βαθμός προστασίας : IP20
  • Διαστάσεις : 273mm x 399mm x 117mm