STUDER AJ-2100-12 INVERTER ΚΑΘΑΡΟΥ ΗΜΙΤΟΝΟΥ 2100VA 12V
Iσχύς
2100VA
Ισχύς (Στιγμιαία)
5000VA για 5sec.
Τάση Εισόδου
10.5–16V (20V max.)
AJ-2100-12 INVERTER STUDER 12V-2100VA
Τάση Εξόδου
Sinewave 230Vac (120Vac*) 0/-10%
Μικροεπεξεργαστής
Βάρος
19 κιλά
  • Συνεχόμενη ισχύς (25°C) : 2000VA
  • Στιγμιαία ισχύς 5” (25°C): 5000VA
  • Τάση εισόδου dc : 10,5-16V
  • Ίδια κατανάλωση ισχύος  χωρίς φορτίο : 16W
  • Κατανάλωση σε λειτουργία αναμονής (stand-by ) : 0,7W
  • Τάση εξόδου – διακύμανση : 230V AC 0/-10% ημιτονικής μορφής (THD < 5%)
  • Απόδοση : >92%
  • Βαθμός προστασίας : IP20
  • Διαστάσεις : 273mm x 399mm x 117mm